Kullanıcı Sözleşmesi

www.kocrehberi.com üzerinden satın almakta olduğunuz ürün karşılığında, seçmiş olduğunuz Uzmandan, seçmiş olduğunuz gün ve saatte bir seanslık Koçluk hizmetini içerir. Aşağıdaki tanımlar bu hizmeti detaylandırmak ve muğlaklığı kaldırmak için yapılmıştır.
1 Seans Koçluk Hizmeti: Ortalama süresi 40 dakika olan bir saatlik bire bir Koçluk hizmeti anlamına gelir. Bu seans sırasında hedefleriniz konusunda bire bir koçluk hizmeti alırsınız. Bu hizmet esnasında
Koçun sorumlulukları şunlardır.
Senasın başlama zamanında, seansa hazır olmak.
Gürültüsüz bir ortamda olmak,
seansı kendisi dışında kimsenin dinlememesi için önlem almak ve seansın mahremiyetini sağlamak.
Dikkatini seansa vermek ve seansın en iyi şekilde geçmesini sağlamak.
Müşterinin sorumlulukları,
Seans zamanında hazır olmak,
Gürültüsüz bir ortam sağlamak
Kesintisiz internet sağlamak
Seansı başkalarının dinlememsi için önlemler almak.
Ahlaki davranışlar sergilemek.
Uzman Seçimi: Sitemizde yer alan uzmanların her biri, kendi alanlarında uzman olduklarını beyan ederler. Hizmet alan her müşteriden, hizmet sonrası yorum yapması ve puanlama yapmasını bekleriz. Bu yorum ve puanlamalar, sonraki müşterilerin uzman seçimi için referans olacağından bizim için önemlidir. Seansın vaadilen şekilde geçmesi konusunda Uzmanın kendisi sorumludur. Uzman, alabileceği negatif yorum ve puanlamadan korunmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Uzman seçimi konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, Canlı destek operatörümüzden bu konuda yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.
Hizmet şartları:
Koç Rehberi üzeinden alacağınız koçluk hizmeti, bir seanslık bir koçluk hizmetini kapsamakatadır. Bu Koçluk seansı, internete baülı bir PC, tablet hatta cep telefonu aracılığı ile alınabilir. Hizmet esansında, Ko. gürültüsüz bir ortamdai müşteriye odaklanarak seans yapmayı taahhüt eder, Verilecek hizmetin kalitesi, sorumluluklar ve güvenliğini Uzman karşılamakla yükümlüdür.
Anlaşmazlık durumunda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

Buraya tıklayarak, bize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.