Biz Kimiz

Biz kimiz:

www.kocrehberi.com fikir ve temeli 2011 yılında atılmıştır. Kişisel Gelişim Online’nin kurucu ekibi tarafından tasarlanmış ve uzun bir süre, Kişisel Gelişim Online bünyesinde faaliyet göstermiştir. Kişisel Gelişim Online, ise, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada, kişisel gelişim eğitimlerini, internet üzerinden canlı sınıflarda veren ilk kurumdur.

Gelişen teknoloji ve daha kolay anlaşılıp, kullanılması için, 2017 yılında www.kocrehberi.com’u hayata geçirerek, bütün Koçların kullanımına açmayı uygun gördük.

Kısacası biz, Kişisel gelişime ve teknolojiye gönül vermiş, insanların önlerindeki engelleri kaldırabilmeleri için, zaman ve mekan gözetmeksizin hizmet veren, harika bir ekibiz. bu ekibe katılan, katkı sağlayan ve işini düzgün yapan her uzmana kapımız sonuna kadar açıktır.

 

Vizyonumuz:

Gelişen teknolojiyi benimseyerek, insanların kişisel gelişiminin önündeki bütün engelleri kullanarak, her geçen gün yenilerek daha iyi hizmet vermektir.

Misyonumuz:

Mesafeleri ve engelleri kaldırarak, kişisel gelişimin bir lüx değil, gereklilik olduğunu ve dileyen herkesin, kendi bütçesine uygun hizmeti alması ve hedeflerini gerçekleştirmesi ve dolayısı ile, ülkemiz ve vatandaşlarımızın birer yıldız gibi parlamasıdır.

Yorumlar ()

Yorum yap

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

Buraya tıklayarak, bize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.